Agentura Kontra Production

Agentura Kontra Production
ČEŠTINAVolba Jazyka
Language:
Dan Bárta & Illustratosphere Alice Vltava Tomáš Kočko & Orchestr Bohumír Stehlík První Hoře Milan Urza Kaspar Melichar Insania Barbora Mochowa Lena Yellow HI5 Hard to Frame U2 Desire Revival Band In Flamenus

U2 DESIRE REVIVAL BAND

U2 Desire Revival Band

Již řadu let mezi předními evropskými U2 revivaly!

Svou činnost skupina zahájila v roce 2000 a sestavu tvoří ostřílení muzikanti, kteří předtím mnoho let působili v různých profesionálních kapelách.

 

U2 Desire Revival Band často koncertuje jak po celé České republice, tak v Německu, Belgii, Holandsku, Rakousku, Polsku a samozřejmě také na Slovensku.

 

Hrává na domácích a zahraničních festivalech, jako předkapela na koncertech známých skupin, jako např.německých SCOOTER, českých Kryštof, Wohnout, Chinaski, slovenských No Name atd.

Skupina pravidelně vystupuje také na slavnostech měst, firemních i soukromých akcích, večírcích, plesech a také v hudebních klubech a pubech.

 

Kapela klade důraz jak na hudební preciznost, tak i na vizuální stránku a pódiovou show, která k irským U2 jako jedné z nejslavnějších skupin všech dob neodmyslitelně patří.

 

 

Za 17 let působení se U2 Desire Revival Band dle ohlasu a spokojenosti fanoušků, hudebních agentur a jejich klientů právem řadí k nejlepším evropským U2 revivalům.

 


Oficiální stránky:
http://www.u2revival.cz